Klucz płasko-oczkowy 13 mm proxxon speeder pr23050

Cena: Cena Specjalna 51,90 zł

Klucz płasko-oczkowy 13 mm proxxon microspeeder - z przegubem pr23050

Proxxon – dla profesjonalistów!

Klucze i narzędzia ręczne proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii i najwyższych normy din/iso. siedziba proxxon znajduje się w niemczech, gdzie trwają ciągłe prace nad zwiększeniem wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz nowej konstrukcji, która będzie mogła przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi i kantów.

Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal crv 31 crv3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.

Profesjonalny klucz proxxon microspeeder z funkcją grzechotki. ekstra wydłużony model.

Z samopozycjonującym się pierścieniem do 90o na obie strony. bardzo wygodny w użyciu, w praktyce blokada przegubu działa nawet po 10.000 cyklów ruchu, bez żadnego uszczerbku. nieprześcigniony w miejscach wąskich i trudno dostępnych, dzięki zdolności dopasowania.

Napęd następuje za pomocą 72 zębowego wewnętrznego pierścienia wykonanego z wysoko stopowej stali już przy odchyleniu 5%. ponadto osiągane momenty obrotowe znacznie przekraczają wymagane normy din/iso. wytworzone ze stali chromowo-wanadowej, z chromowaną powłoką. na nowo rozwinięta konstrukcja napędu. bardzo małe wymiary zewnętrzne. bardzo wąska głowica.

 

Dariusz Łapuszek
DAR-NAR
Poniedziałkowy Dół 3
30-231 Kraków
NIP: 9441339198

 

brak informacji

 

Dariusz Łapuszek
DAR-NAR
Poniedziałkowy Dół 3
30-231 Kraków
NIP: 9441339198